Polonya Çalışma Vizesi Başvuru Formu

Polonya Ankara Büyükelçiliği ya da İstanbul Konsolosluğu tarafından başvurular değerlendirmeye alınır. Polonya çalışma vizesi başvuru formu başta olmak üzere incelenen diğer belgeler şöyle:

  • Hem yeni hem de eski pasaportların ibraz edilmesi gerekir.
  • Kriterlere uygun olacak şekilde 2 adet biyometrik fotoğraf hazır edilmelidir.
  • 000 Euro teminata sahip olan seyahat sağlık sigortasına ihtiyaç duyulur.

Aynı zamanda çalışma izninin hem orijinal hem de fotokopisi ibraz edilmelidir. Polonya başvuru formu kadar talep edilen tüm belgelerin toplanması ve dosya halinde yetkili mercilere verilmesi gerekir.

Polonya Çalışma Vizesi Başvuru Formu Ücretsiz İndir

Meslek eğitim diploması, sertifikalar ve SGK hizmet dökümü gibi belgelerden önce başvuru formuna yer verilir. Bunun için Polonya çalışma vizesi başvuru formu ücretsiz indir tercihinde bulunabilir ve hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz.

Tüm cihazlara indirmeye uygun olan forma dair PDF formatına yer verilir. Çünkü birkaç ayrı sayfadan oluşur ve her birini ayrı ayrı doldurmanız beklenir. Her bir sayfadan kişisel, mesleki veya aileye dair sıralamanız gereken bilgileri paylaşmanız gerekir.

Polonya Çalışma Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Forma bilgilerin bilgiler yetkili merciler tarafından incelenir ve her birinin doğru olmasına karşılık onay verilir. Polonya çalışma vizesi başvuru formu için dilerseniz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak işinizi sağlama alabilirsiniz. Böylece:

  • İndirilen dosyadan sayfalar açılır ve boş olan alanlar titizlikle doldurulur.
  • Sayfalardan bazılarına ıslak imza atılır ve son olarak güncel tarih belirtilir.

Tamamen şartlara uygun olacak şekilde formun doldurulmasına özen gösterilir. Bunun üzerine formda yer alan bilgileri destekleyen belgeler hazırlanır ve D tipi vize başvurularına geçilir.

Polonya Çalışma Vizesi E-Devletten Hangi Belgeler Alınır?

Polonya çalışma vizesi başvuru formu kadar diğer elzem evrakların da toplanması gerekir. Bunlar e-devlet sisteminden kolaylıkla temin edilebilir. Örneğin SGK hizmet dökümü, askerlik belgesi, yerleşim yeri ve nüfus kayıt örneği alınabilir.

Polonya Çalışma Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Kalacağınız süreye ve yaşa bağlı olarak ücretler değişiklik gösterir. Vize ödemelerine dair en doğrusu tarafımızla iletişime geçerek başvuruları yürütmek olacaktır.

Menü
Acil Vize